Vyrobeno v České republice ? Proč to neuvádím u mých produktů.

Poslední dobou se velmi rozmáhá propagace produktů se značkou vyrobeno v České republice nebo Český výrobek. Zákazníci na to prý slyší. Mě to také během tvorby reklamních inzerátů doporučovali, ale děkuji, nechci.

Z mého pohledu jde o vyložené klamání zákazníků. V naší republice se již nevyrábí žádný cenově konkurenceschopný textil (velké české firmy si nechávají všechno šít v zahraničí - vesměs v Bangladéši, Indii nebo Pákistánu).

Sice podle definice vyrobeno v České republice stačí, když nakoupím tričko (je jedno kde, momentálně tisknu na trika francouzského výrobce, ten je vyrábí v Bangladéši, kupuji je u české firmy, která je součástí firmy rakouské) hodím na to potisk a mohu všude uvádět vyrobeno v České republice. Pěkně zamotaný pohyb textilu :-). Finální výrobek byl sice vyroben v ČR, ale jeho podstatná část (textil) nebyla, proto to u produktů nechci uvádět.

To samé je téměř s čímkoliv v nabídce. Vše na eshopu vyrábím přímo já, ale za použití součástí které nejsou vyrobeny v ČR (protože se tady prostě nedělají, nebo by finální výrobek byl 2-3x dražší).

Jak jsem se snažil o opravdu Česká trička

Do nabídky jsem chtěl zahrnout kvalitní trička s raglánovými rukávy v různých maskovacích vzorech. Tak jsem to poptával jednak u firem zabývajících se textilním průmyslem, tak přes známé poptávkové servery. Výsledek byl celkem tristní.

Zjistil jsem několik zajímavých informaci (pro mě celkem šokujících):

  • v ČR téměř nejde sehnat kvalitní bavlna o gramáži 190g/ma vyšší
  • když už se něco trochu naskytlo tak byl problém, že nebyly potřebné rozměry tubusu (chtěl jsem bezešvá trika)
  • nikdo nebyl schopen zajistit barvení látky do požadovaného vzoru (dokonce ani odstínu)
  • když už jsem se probral tím vším ohledně materiálu, tak cenový rozpočet a případné dodání hotových výrobků by zabral skoro 1/2 roku
  • ve finále z firem co dávaly nabídky, vypadlo, že to budou vyrábět v Indii, Pákistánu nebo Číně (takže by to byl opravdu český výrobek - myšleno ironicky)

Slovo závěrem

Nebrojím proti značkám typu vyrobeno v ČR a podobně, jen uvádím svůj postoj, proč já o ně neusiluji. Je to na posouzení každého zákazníka, jestli uvěří této reklamě nebo ne. Já prostě nebudu o svých produktech lhát (i když pro někoho nebude COOL tričko co nemá visačku vyrobeno v ČR).

P. S.: pokud jste vydrželi až číst až sem tak děkuji :-)

Produkty se slevou až 41%

Aktuality:

Novinky u ČESKÉ POŠTY

26.10.2018: Balíky u České pošty teď vyzvednete rychleji a bez občanky! Česká pošta zavedla vyzvednutí na kód.

Nový motiv NOBODY NEEDS SA58 v nabídce

01.05.2018:

Česká Pošta znovu v nabídce možností přepravy ...

20.02.2018: V nabídce možností přepravy zásilek znovu zavedena Česká Pošta.

Tak už jsem asi fakt přepracovaný, aneb den debil ...

29.01.2018: Tak se mi zase dneska povedla pěkná blbost :-(.

Právě dorazily chybějící batohy ...

22.01.2018: Tak právě jsem naskladnil batohy v chybějící černé a námořní modré barvě :-)

Provozní doba:

Pondělí:
9:00-12:00 13:00-16:00
Úterý:
9:00-12:00 13:00-16:00
Středa:
9:00-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek:
9:00-12:00 13:00-16:00
Pátek:
zavřeno
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno

Partneři:

Via Protect Benefity pro válečné veterány benefity pro vojáky AČR

Novinky na Váš e-mail:

Máte-li zájem odebírat informace o zajímavých slevách, novinkách a nabídkách vložte svou e-mailovou adresu.

Kvalitní trička nejen s vojenskou tématikou

Internetový obchod ARMYTRIKA.CZ nabízí širokou škálu produktů jako trička, mikiny, hrnky, odznaky s velmi oblíbenými military motivy. Graficky jsou navrženy tak, aby se naším zákazníkům především líbily a byly díky použitým technologiím dostupné  za nejlepší možnou cenu v České republice. Pečlivě sledujeme zájmy našich zákazníků a nové produkty zařazujeme do prodeje podle reakcí a dotazů přímo od našich zákazníků. Reagujeme jak na e-mailové dotazy tak i na zprávy z našeho Facebook profilu. Proto nabízíme nejen produkty s military motivy, ale také jsou do prodeje zařazeny různé fanouškovské, vtipné i kontroverzní motivy. Na své si zde přijdou i ti, kteří mají rádi zbraně, airsoft, post-apo, zombie i sci-fi témata.

mapa stránek RSS / AKTUALITY RSS / NOVINKY
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny s dalšími společnostmi (např. Google, Seznam.cz, Facebook).
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace