Skladové zásoby

Poslední dobou, asi vzhledem k nadcházejícím Vánocům, se mi kupí dotazy ohledně dostupností produktů a tak podobně.

Finální produkty přímo vyrábím, tak s dostupností není problém. Výroba se také stíhá tak jak se mi líbí (tzn. 98% produktů ode mně odchází maximálně následující pracovní den). Od poloviny listopadu může docházet k prodloužení doby výroby cca o 1 den, ale nemělo by to být moc poznat.

Skladové zásoby jsou dostatečné. V tuto chvíli je na skladě (přímo u mě) přes 8.000 kusů textilu a přes 1.000 kusů ostatních produktů (hrnky, bločky) a do 2 pracovních dní jsem schopen doskladnit chybějící produkty (95% produktů je skladem u dodavatele textilu - až na ta zapeklitá funkční trička, tam toho moc není).

Může se stát, že si v systému nevšimnu že něco došlo, nebo se sejdou dvě objednávky na stejné produkty v jednu chvíli. Když si všimnete, že něco delší dobu není tak napište  zkusím to dát do pořádku, nebo nabídnu jinou alteternativu.

Takže se nebojte, že neco opravdu dojde. 

Situaci s přepravou produktů k Vám bohužel neovlivním, přepravci panikaří a chybují už teď. Tak platí čím dříve objednáte, tím lépe (aspoň se všichni zbavíme stresu z toho kde je balík)

akční mikiny za 500,- Kč akční trika za 200,- Kč

Aktuality:

dočasné odstranění GLS z možnosti dopravy

27.11.2020: Informace o důvodech stažení tohoto přepravce z nabídky eshopu pro vnitrostátní přepravu.

Informace k vánočnímu provozu 2020

25.11.2020: Organizační informace k závěru letošního roku.

Prosba o trpělivost :-)

22.10.2020: Prosím Vas o trpělivost, u objednávek nebo odpovědí na emaily může docházet k prodlevám. Další info naleznete v článku.

Nové ceny dopravy pro Českou poštu (od 14.10.2020)

14.10.2020: Aktualizoval jsem ceny přepravy pro Českou poštu.

Trička pro ZZS

11.10.2020: Ukázka realizace trik pro ZZS.

Provozní doba:

Pondělí:
9:00-12:00 13:00-16:00
Úterý:
9:00-12:00 13:00-16:00
Středa:
9:00-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek:
9:00-12:00 13:00-16:00
Pátek:
zavřeno
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno

Partneři:

Nadační fond Ozbrojených složek ČR Benefity pro válečné veterány benefity pro vojáky AČR

Novinky na Váš e-mail:

Máte-li zájem odebírat informace o zajímavých slevách, novinkách a nabídkách vložte svou e-mailovou adresu.

Kvalitní trička nejen s vojenskou tématikou

Internetový obchod ARMYTRIKA.CZ nabízí širokou škálu produktů jako trička, mikiny, hrnky, odznaky s velmi oblíbenými military motivy. Graficky jsou navrženy tak, aby se naším zákazníkům především líbily a byly díky použitým technologiím dostupné  za nejlepší možnou cenu v České republice. Pečlivě sledujeme zájmy našich zákazníků a nové produkty zařazujeme do prodeje podle reakcí a dotazů přímo od našich zákazníků. Reagujeme jak na e-mailové dotazy tak i na zprávy z našeho Facebook profilu. Proto nabízíme nejen produkty s military motivy, ale také jsou do prodeje zařazeny různé fanouškovské, vtipné i kontroverzní motivy. Na své si zde přijdou i ti, kteří mají rádi zbraně, airsoft, post-apo, zombie i sci-fi témata.

mapa stránek RSS / AKTUALITY RSS / NOVINKY
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny s dalšími společnostmi (např. Google, Seznam.cz, Facebook) jsou uvedeny v Zásadách ochrany osobních údajů. Při používáním těchto webových stránek dochází k používání souborů cookie. Další informace