BOHUŽEL VĚTŠINA PRODUKTŮ 43. VÝSADKOVÝ PLUK JE PRÁVĚ VYPRODANÁ. VAŠE PODPORA MĚ VELMI PŘEKVAPILA A POTĚŠILA. NA DOSKLADNĚNÍ USILOVNĚ PRACUJI (ODHADUJI ŽE TAK DO 10 DNÍ BY VŠE MĚLO BÝT ZASE SKLADEM).

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální vytíženosti výroby může odeslání Vaší objednávky trvat až 7 dní. Velmi se omlouvám za případné komplikace a děkuji za pochopení.

Prosba o trpělivost :-)

Vážení zákazníci,

všichni určitě víte co se děje kolem a nikdo z Vás z toho nemá radost a většině to přineslo minimálně velké komplikace. Doufám, že jste všichni v pořádku a nějak to překlepeme.

Prosím Vas o trpělivost, u objednávek nebo odpovědí na emaily může docházet k prodlevám. 

Funguji dál, ale je to časově dost náročné vzhledem ke komplikacím co jsou všude kolem:

 • dodávky zboží (surovin)
  • celkem dost výrobců textilu mělo nebo má ještě zavřeno, tak pomalu docházejí skladové zásoby (momentálně se to týká olivových mikin)
  • ve velkoskladech mají výpadky zaměstnanců, takže se dodávky zpožďují (delší doskladňování)
  • u subdodavatelů většina kontaktů nedostupných (buď v karanténě nebo na ošetřovném, popř. firma dočasně kompletně zavřela)
 • přeprava zboží k Vám
  • vlivem uzavření většiny bežných obchodů se prodej přesouvá na internet, to spolu s výpadky zaměstnanců přepravních společností vede k prodlužování nebo nižší spolehlivosti v doručování zásilek
 • čas na práci
  • ​vzhledem k omezením volnočasových aktivit (dětských kroužků) a uzavření i mateřských škol (byť se o tom nemluví, není to nařízeno, jen k tomu zřizovatelé potichu dostávají doporučení) ... většinu objednávek vyrábím a balím po večerech když mrňata spí
 
armytrika na facebooku
armytrika na instagramu
akční trika za 200,- Kč

Aktuality:

Výpadek emailových notifikací ...

28.04.2021: Vyjádření k problémům s emaily potvrzujícími objednávky.

Stroj opraven :-)

06.04.2021: Tak již vypadá vše opravené.

Závada výrobního zařízení (zavřeno do 9.4.)

04.04.2021: Informace o závadě zařízení.

Informace k vánočnímu provozu 2020

25.11.2020: Organizační informace k závěru letošního roku.

Prosba o trpělivost :-)

22.10.2020: Prosím Vas o trpělivost, u objednávek nebo odpovědí na emaily může docházet k prodlevám. Další info naleznete v článku.

Provozní doba:

Pondělí:
9:00-12:00 13:00-16:00
Úterý:
9:00-12:00 13:00-16:00
Středa:
9:00-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek:
9:00-12:00 13:00-16:00
Pátek:
zavřeno
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno

Partneři:

Nadační fond Ozbrojených složek ČR Benefity pro válečné veterány benefity pro vojáky AČR

Novinky na Váš e-mail:

Máte-li zájem odebírat informace o zajímavých slevách, novinkách a nabídkách vložte svou e-mailovou adresu.

Kvalitní trička nejen s vojenskou tématikou

Internetový obchod ARMYTRIKA.CZ nabízí širokou škálu produktů jako trička, mikiny, hrnky, odznaky s velmi oblíbenými military motivy. Graficky jsou navrženy tak, aby se naším zákazníkům především líbily a byly díky použitým technologiím dostupné  za nejlepší možnou cenu v České republice. Pečlivě sledujeme zájmy našich zákazníků a nové produkty zařazujeme do prodeje podle reakcí a dotazů přímo od našich zákazníků. Reagujeme jak na e-mailové dotazy tak i na zprávy z našeho Facebook profilu. Proto nabízíme nejen produkty s military motivy, ale také jsou do prodeje zařazeny různé fanouškovské, vtipné i kontroverzní motivy. Na své si zde přijdou i ti, kteří mají rádi zbraně, airsoft, post-apo, zombie i sci-fi témata.

mapa stránek RSS / AKTUALITY RSS / NOVINKY
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny s dalšími společnostmi (např. Google, Seznam.cz, Facebook) jsou uvedeny v Zásadách ochrany osobních údajů. Při používáním těchto webových stránek dochází k používání souborů cookie. Další informace