Vážení zákazníci, od 26.7. do 8.8. bude z provozních důvodu a dovolené zavřeno (nebudou expedovány objednávky). Objednávky přijaté (nebo zaplacené) v těchto dnech budou odesílány od 9.8. v pořadí v jakém dorazí. Děkuji za pochopení.

Novinky připravované na leden 2020 ...

Mám pro Vás pár připravovaných novinek na tento leden. Sice měli být už dávno, ale nějak jsem se k tomu nemohl dokopat (nebo spíše najít čas).

  1. Konečně implementuji platební bránu pro platby kartou a rychlé převody z účtu.
  2. pro zákazníky ze Slovenska bude nové číslo účtu, kde budou moci provádět platby v EURech. Dále již konečně bude dodělané zobrazení cen produktů i v EUR.
    tím by měli ušetřit na nákladech spojených s platbou produktů a mělo by se vše zrychlit a zjednodušit

Výběr platební brány:

Tohle byla kategorie sama pro sebe. Oslovil jsem 5 nejrozšířenějších poskytovatelů platební brány u nás a pak porovnával jejich nabídky. Hodně dlouho jsem se tomu bránil, protože jejich podmínky jsou místy až nesmyslné. A vedlo by to buď ke zdražení produktů nebo ke zpoplatnění platby kartou (což jiné eshopy nemají). Proto jsem celkem dlouho hledal a zažoval u koho to pořídit.

Nakonec je již podepsaná smlouva a platby kartou připojuji do systému. Jejich dokumentace mi příjde celkem složitá, ale již jsem tak ze 75% hotový. Příští týden to snad dodělám, pak mě čeká kontrola nasazení a spustí se to do ostrého provozu.

 
armytrika na facebooku
armytrika na instagramu
akční trika za 200,- Kč

Aktuality:

Aktuální doskladnění chybějících produktů ...

13.06.2021: Právě jsem doskladnil většinu chybějících produktů, bohužel se vlna zdražování nevyhne ani mě. Všechny informace naleznete v tomto článku.

Výpadek emailových notifikací ...

28.04.2021: Vyjádření k problémům s emaily potvrzujícími objednávky.

Stroj opraven :-)

06.04.2021: Tak již vypadá vše opravené.

Závada výrobního zařízení (zavřeno do 9.4.)

04.04.2021: Informace o závadě zařízení.

Informace k vánočnímu provozu 2020

25.11.2020: Organizační informace k závěru letošního roku.

Provozní doba:

Pondělí:
9:00-12:00 13:00-16:00
Úterý:
9:00-12:00 13:00-16:00
Středa:
9:00-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek:
9:00-12:00 13:00-16:00
Pátek:
zavřeno
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno

Partneři:

Nadační fond Ozbrojených složek ČR Benefity pro válečné veterány benefity pro vojáky AČR

Novinky na Váš e-mail:

Máte-li zájem odebírat informace o zajímavých slevách, novinkách a nabídkách vložte svou e-mailovou adresu.

Kvalitní trička nejen s vojenskou tématikou

Internetový obchod ARMYTRIKA.CZ nabízí širokou škálu produktů jako trička, mikiny, hrnky, odznaky s velmi oblíbenými military motivy. Graficky jsou navrženy tak, aby se naším zákazníkům především líbily a byly díky použitým technologiím dostupné  za nejlepší možnou cenu v České republice. Pečlivě sledujeme zájmy našich zákazníků a nové produkty zařazujeme do prodeje podle reakcí a dotazů přímo od našich zákazníků. Reagujeme jak na e-mailové dotazy tak i na zprávy z našeho Facebook profilu. Proto nabízíme nejen produkty s military motivy, ale také jsou do prodeje zařazeny různé fanouškovské, vtipné i kontroverzní motivy. Na své si zde přijdou i ti, kteří mají rádi zbraně, airsoft, post-apo, zombie i sci-fi témata.

mapa stránek RSS / AKTUALITY RSS / NOVINKY
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny s dalšími společnostmi (např. Google, Seznam.cz, Facebook) jsou uvedeny v Zásadách ochrany osobních údajů. Při používáním těchto webových stránek dochází k používání souborů cookie. Další informace